O MNĚ

Jak bude Vaše zakázka probíhat?

Přečtěte si, jak to u mě chodí a na co se při naší spolupráci můžete těšit.

Konzultace a zaměření

Zavoláme si a vy mi sdělíte, co ode mě potřebujete a jakou máte představu. Společně si dohodneme schůzku u Vás doma, kde Vaši představu probereme detailněji a kde si také zaměřím konkrétní prostory.

Návrh a 3D vizualizace

V rámci komplexních služeb Vám nabízím možnost si zakázku prohlédnout nejprve v digitální podobě, a to prostřednictvím grafického návrhu a 3D vizualizace, abyste si mohli udělat co nejpřesnější představu o tom, jak bude zakázka ve skutečnosti vypadat. Rád budu spolupracovat třeba i s Vaším architektem nebo designérem.

Výběr materiálů

Pracuji s ověřenými moderními materiály, které splňují vysoké kvalitativní nároky. Sleduji aktuální trendy v oblasti bytového designu, takže s Vámi při další schůzce budu rád konzultovat detaily nad nejnovějšími vzorníky dekorů.

Vizualizace dekorů

Vyzkoušejte si kombinace dekorů v aplikaci EGGER.

Výběr komponentů

Až budeme mít jasno v materiálech, přesuneme se k výběru komponent. Pracuji zejména s kováním značky BLUM a DTC. Budete si moct vybrat ze široké nabídky úchytek, drátěných programů a dalších doplňků. Také Vám v rámci zakázky mohu zajistit kvalitní vestavné kuchyňské spotřebiče, nebo třeba granitové dřezy či dřezové baterie.

Cenová kalkulace

Jakmile budu mít zaměřeno a budu znát konkrétní materiály a komponenty, které si přejete, připravím pro Vás cenovou kalkulaci, kterou si společně ještě zkonzultujeme.

Výroba a montáž

Poté, co budeme mít odsouhlaseno vše potřebné, objednám materiály a jakmile to bude možné, začnu výrobou, abych Vám mohl v předem smluveném termínu zakázku dodat. Termín montáže u Vás doma si ještě společně upřesníme několik dní předem. Montáž provádím osobně: pracuji precizně a čistě, takže se nemusíte obávat velkého úklidu - ten je pro mě samozřejmostí. Předám Vám vyčištěný nábytek připravený k používání.

Následný servis a péče

Na veškeré své výrobky poskytuji záruční i pozáruční servis. Pokud budete potřebovat, budu se tedy i v následujících letech o své výrobky dále starat. Stačí, když mi zavoláte a na všem se společně domluvíme.

Více než 30 let zkušeností

Již mnoho let se starám o to, aby se Váš vysněný nábytek stal skutečností. A i díky Vám mě práce stále baví, což je na výsledném výrobku znát. Vsaďte na kvalitu, se mnou nešlápnete vedle!

Vaše nejčastější dotazy

Máte nějaké otázky? Odpověď na ně možná najdete níže.

Na dílně Vás rád přivítám, nicméně vždy pouze po předchozí domluvě. Moje dílna není prodejna ani showroom a proto není možné přijet bez ohlášení.

Moje dílna se nachází v Chuchelně, 5 km od města Semily. Kuchyně a nábytek na míru vyrábím zejména pro zákazníky na Semilsku, Lomnicku a Železnobrodsku a přilehlých oblastech. Vzdálenější lokality je vždy vhodné předem telefonicky zkonzultovat.

Přejít nahoru